Hakkımızda

Hakkımızda

Sima Cephe Dış Ticaret A.Ş.

2000 yılına kadar uzanan bir geçmişe sahip olan, Sima Cephe müşterilerinin kesin gereksinimlerini karşılamak üzere, tasarlanmış en kapsamlı yenilikçi ve güvenilir güç çözümleri yelpazesini sunarak mühendislik mükemmelliği standartlarını belirlemeyi hedef edinen bir çözüm ortağı olduk. 

Sima misyonu, iş felsefemizi ortaya koyuyor: Rekabetçi ve güvenilir endüstriyel güç çözümleri sağlayarak müşterilerimiz ve distribütörlerimiz    için değer yaratıyoruz, her zaman münhasıran sadece mimari tasarıma ve üretimine odaklandık. Bunun ötesinde spesifik ve özel olan yapılarda imzamızın taşınması her zaman bizim için gurur  niteliğindedir. Benzersiz teknoloji entegrasyon fabrikamızda özel makinelerimizle en iyi şekilde entegre belirlemek için sizinle birlikte çalışıyoruz. Bu size zaman ve ekonomik tasarrufu sağlar sağlam, güvenilir ve hassas bir şekilde optimize edilmiş bir fırsat sunar. 

Sima Cephe Dış Tic. A.Ş ve Sima Alüminyum İnş. olarak müşterilerimiz yaptığımız herşeyin merkezinde yer alır. İnşaat sektöründe belirlediği hedef; Deneyimli Teknik personel unsurunu ileri teknolojiyi ve kaliteli ürünü kullanarak, müşterilerimize hizmette kaliteyi sürekli kılmaktır, sizin için yaptığımız herşey en yüksek uluslararası standartlardır. Makine Parkuru

about
Alumil
Sapa
Şişecam
Reynaers
Çuhadaroğlu
Kleidco