Greenox, mükemmel tasarımıyla ödül aldı!

Greenox, mükemmel tasarımıyla ödül aldı!

Greenox, enerji, su ve malzeme kategorilerinde en az yüzde 40`a varan tasarruf sağlıyor.

Dış Cephe işini eksiksiz teslim ettiğimiz projemiz Greenox, yeşil bir yaşam sunmanın yanı sıra iş, alışveriş ve eğlence merkezlerine olan yakınlığıyla da şehrin merkezinde ayrıcalıklı bir yaşam vadediyor.

Uluslararası Finans Kurumu (IFC) tarafından başlatılan EDGE Yeşil Bina Sektörel Gelişim Programı kapsamında Türkiye`de, özel sektörde seçilen tek "Pilot Proje" olan Greenox, enerji, su ve malzeme kategorilerinde en az yüzde 40`a varan tasarruf sağlıyor.

Çeliktepe`de, Büyükdere Caddesi`ne ve 4. Levent metro istasyonuna 400 metre mesafede inşa edilen Greenox, rezidans konforu, lokasyon avantajı, 1100 metrekare sosyal tesis alanı ve yüksek tasarruf ile verim sağlayan sürdürülebilir sistemleriyle dikkat çekiyor.

Greenox projesinin onlarca proje arasından Pilot Proje seçilmesi ve ülkemizde EDGE Yeşil Bina Sertifikası alacak ilk proje olmasıyla kentsel dönüşümü yeşil dönüşüme çevirme hayalimizi gerçekleştirmiş oluyoruz. Sertifika ile global arenada ülkemiz adına bayrağı taşıyan ilk proje olmaktan, Greenox`un gerçek anlamda yüksek verimlilik sağlayan ve tasarruf ettiren bir proje olarak hayata geçecek olmasından mutluluk duyuyoruz.

about
Çuhadaroğlu
Şişecam
Sapa
Asaş
Reynaers
Kleidco