Alüminyum Cephe

Alüminyum Cephe

Alüminyum Cephe adından da anlaşıldığı üzere Alüminyum

Alüminyum Cephe adından da anlaşıldığı üzere Alüminyum Doğramların cephe üzerinde Isı cam ile kombile edilmesi sistemidir. Alüminyum cephe Kompozit panel ile istenilen renk ve modelde imalatı ve montajı yapılabilen bir sistemdir.

Dünyada son 20 yılda hızla gelişen inşaat sektörü ile birlikte alüminyum sektörü de çok hızlı gelişmeye başladı. Bu sektörlerden birisi olan cephe sektörü ister istemez vazgeçilmez bir konuma ulaştı.

Klasik cephe sistemlerinin piyasadan çekilmesiyle birlikte son cephe sektörü büyük atılım yaptı. Özellikle yüksek katlı binalarda müteahhit firmalar hem  görsellik hemde kaliteli için Alüminyum cephe yapmaya başladılar.

Alüminyum cephe ile birlikte silikon cephe, transparan cephe ve kompozit panel cephelerde en çok revaçta olan sistemlerden olmaya başladı

Teknolojinin çok hızlı gelişmesiyle piyasaya çıkan cephe camları sektörün çok hızlı büyümesine neden oldu. Eski duvar binaların yerini istenilen renkte kompozit panel ve güneş kontrol özellikli cephe camları aldı.

Alüminyum cephe yapılan binanın yüksekliği ne kadar olursa olsun çok kolay uygulana bilen bir sistemdir. Sima cephe olarak yaklaşık 20 yıl süren tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimize sunma gayreti içindeyiz.

about